Eilles Tee

čaje nejvyšší kvality

Logo_Eilles Tee

V roce 1873 Joseph Eilles otevřel v Mnichově svou první prodejnu zaměřenou na vysoce kvalitní kávu, čaje, víno a cukrovinky. Jeho nekompromisní nároky na kvalitu ho rychle proslavily a záhy se stal dodavatelem bavorského královského dvora. Joseph Eilles je dodnes považován za jednoho z průkopníků čajové kultury v kontinentální Evropě. Značka Eilles zachovává nejen jmého, ale i filozofii svého slavného zakladatele – JEN TO NEJLEPŠÍ JE DOST DOBRÉ PRO NÁS. Čaje Eilles i dnes vynikají svou kvalitou a pestrostí nabídky. Mají původ v těch nejslavnějších pěstitelských oblastech po celém světě a jejich zpracování je věnována mimořádná péče. Kombinace této kvality a našich znalostí z oblasti gastronomie zaručuje skvělý zážitek ze šálku čaje pro vaše hosty. Čaje Eilles jsou k dispozici v mnoha různých baleních a druzích. V nabídce najdete klasické černé a zelené čaje, módní bylinkové či lehké ovocné chutě. Balení produktů jsou přizpůsobena různým gastronomickým provozům, resp. různému způsobu servírování.

 

Druhy balení čajů Eilles

Sypaný čaj

Čaj je výjimečný nápoj s historií téměř 5 000 let. Oblíbili si ho lidé na celém světě. Sypané čaje jsou tím nejlepším způsobem jak si vychutnat jeho lahodnou chuť. V souladu s naší filozofií připravujeme směsi EILLES TEE z více než 3 000 nejkvalitnějších a nejaromatičtějších čajů pěstovaných v tradičních čajových oblastech celého světa.

Tea Diamond

Tea Diamond je netradiční způsob balení těch nejlepších čajů. Pyramidový tvar, se kterým EILLES TEE přišel, je skutečná revoluce v podávání čajů. Hedvábná tkanina poskytuje čaji optimální podmínky k louhování. Výsledkem je jedinečná chuť. Tea Diamond je velmi prakticky balen v atraktivních krabičkách, které mohou být i skvělým dárkem pro milovníky čaje. Z nabídky 24 druhů si jistě vyberete.

Tea to go

Dlouho očekávaná čajová obdoba populární kávy do kelímku. Milovníci čaje upřednostňují kvalitní přípravu čaje a ta může být velmi časově náročná. EILLES Tea To-Go nabízí velmi snadné a rychlé řešení s integrovaným čajovým sáčkem přímo ve víčku kelímku. Stačí kelímek s dvojitým dnem naplnit vroucí vodou, sejmout ochranou fólii z víčka a čaj nechat louhovat. Čaj se tak připraví sám a vy nemusíte před jeho pitím kelímek znovu otevírat.

Tea Jack

Tea Jack je čajem prémiové kvality. Příprava kvalitního sypaného čaje je vždy velká zábava, která ale zabere nějaký čas. Právě pro tuto časovou náročnost se s kvalitně připraveným sypaným čajem tak málo setkáváme v gastronomii. Tea Jack je ideální balení právě pro tento účel – speciálně porcovaný pro přípravu do 0,3 nebo 0,5 l servírovacích konviček pro milovníky sypaného čaje. Časově nenáročná, nekomplikovaná příprava dle nejvyšších standardů.

Porcovaný čaj

Hygienicky balené porcované čaje s přehlednou barevnou identifikací druhu. Balení vyhovuje normám HACCP pro hotely a cateringové provozy. Určené pro přípravu čaje přímo hostem do podané vroucí vody.

 

Čajové řetězce

Perfektní řešení pro systémovou gastronomii. Pečlivě vybraný sortiment, od černých čajů po oblíbené ovocné směsi. Obsahem určeny do várnic o objemu od 5 do 50 litrů. Toto praktické balení se také skvěle hodí pro přípravu osvěžujících ledových čajů.